W Białymstoku corocznie odbywają się Podlaskie Targi Ślubne. Impreza ta powinna zainteresować, nie tylko przyszłych Państwa Młodych planujących właśnie uroczystość, ale także ich rodziców oraz osoby powiązane z branżą ślubną.

podhalańskie targi ślubne

Chris Photography / Flickr.com (CC BY-NC-SA 2.0)

Co można znaleźć na targach?

Podlaskie Targi Ślubne są największą imprezą wystawienniczą w tej branży na obszarze całej północno-wschodniej Polski. Można tutaj znaleźć stoiska restauracji, hoteli, domów weselnych i innych obiektów proponujących sale weselne. Nie targach nie brakuje również innych usług weselnych. Swoje oferty przedstawiają salony kosmetyczne i fryzjerskie, osoby zajmujące się wizażem, firmy specjalizujące się w dekoracjach.

Zespoły muzyczne i dj

Kolejną grupę wystawców stanowią zespoły muzyczne, D-J, wodzireje, konferansjerzy, zakłady fotograficzne i fotografowie ślubni oraz filmowcy. Nie brakuje także właścicieli limuzyn i innych samochodów wynajmowanych do ślubu. Na halach wystawienniczych, pojawiają się również kwiaciarnie prezentujące szeroki wybór wiązanek, bukietów ślubnych oraz kwiatowych dekoracji.

Moda ślubna

Ważną częścią Podlaskich Targów Ślubnych corocznie jest moda ślubna. Pojawiają się tutaj salony prezentujące najnowsze kolekcje sukien ślubnym w różnym stylu, welonów i innych dodatków. Nie brakuje także propozycji dla Pana Młodego. Na stoiskach z modą męską królują eleganckie garnitury i dodatki. Pojawiają się również wytworne fraki. Często kolekcje odzieży ślubnej prezentowane są w postaci pokazów mody z odpowiednią oprawą muzyczną-scenograficzną. Oglądający znajdą również propozycje salonów jubilerskich prezentujących biżuterię idealnie pasującą na uroczystość ślubną.