Każdy rodzic wcześniej czy później będzie musiał udać się ze swoją pociechą do pediatry. Bardzo ważne jest aby oddać swoje maleństwo w ręce doświadczonego lekarza z dużym doświadczeniem. Nawet jeśli Twój maluch nie choruje, dziecko musi mieć regularne wyniki badań czysto profilaktycznie. Aby znaleźć najlepszego pediatrę w Białymstoku warto sprawdzić opinie o lekarzach w specjalnej platformie.

pediatra

UW Health / Flickr.com CC BY-NC-ND 2.0)

Pokonaj stres dziecka u odpowiedniego pediatry

Czasami wizyta lekarska bywa kłopotliwa i wstydliwa dla dorosłych. Dla małych dzieci to tym bardziej mało przyjemne przeżycie. Chociaż rodzice dwoją się i troją, w pocieszaniu dziecka, zdarza się, że nie może się uspokoić. Bardzo ważne jest też odpowiednie podejście lekarza. Pediatra musi być przyjazdy, miły, ciepły i serdeczny. Od razu zobaczysz, jaki ma kontakt z dziećmi. Pediatra powinnien jednocześnie zadbać o dziecko, jak i właściwie podejść do rodziców.

Opinie na temat lekarzy w internecie

Wiele rodziców staje przed dylematem dotyczący tego, kiedy zacząć poszukiwania najlepszego pediatry w Białymstoku, a nawet w Warszawie. Warto jednak znaleźć lekarza w miejscu, w którym mieszkać. Lekarz musi być dyspozycyjny, a Ty w każdej chwili powinnać mieć okazję się z nim skontaktować. Jeszcze przed narodzinami Twojego dziecka, warto zrobić rekonesans. Najlepszą wyrocznią są opinie dotychczasowych pacjentów. Popytaj znajomych i poczytaj opinie o padiatrach w internecie.

Platforma KCP

Nie wiesz, jak znaleźć dobrego pediatry dla Twojego malucha? Skorzystaj z Krajowego Centrum Pacjenta. To platforma, ułatwiająca pacjentom dostęp do lekarzy specjalistów w całej Polsce. Darmowa platforma jest adresowana także do lekarzy, którzy mogą usprawnić pracę swojego gabinetu i obsługę pacjentów. Celem KCP jest ułatwienie pacjentom kontaktu z nimi raz. Najpierw poczytaj opinie innych pacjentów o wybranym lekarzy. Zobacz, jego kwalifikacje. Porównaj wolne terminy wizyt i umów się online. Przed terminem wizyty otrzymasz sms, powiadamiającego. Jeśli jesteś pediatrą, powinieneś dodać miejsce pracy, uzupełnić informacje o sobie i przygotować cennik swoich usług. Warto uzupełnić Terminarz Wizyt, który ułatwi pacjentom rezerwację wizyt w Twoim gabinecie. Znajdź najlepszą placówkę medyczną i poznaj opinie o lekarzach. Więcej informacji o pediatrach w Białymstoku znajdziesz na stronie kcp.pl/lekarz/pediatra/bialystok.