Pacjenci mogą oceniać Białostockie Centrum Onkologii. Umożliwia im do serwis onkomapa.pl.

białostockie centrum onkologii

http://www.onkologia.bialystok.pl/

Założenia serwisu

Serwis onkompa.pl stworzony został z myślą o osobach chorujących na raka oraz ich bliskich. Na stronie można oceniać specjalistyczne placówki medyczne zajmujące się diagnozowaniem oraz leczeniem nowotworów. Serwis pozwala monitorować opnie o szpitalach, laboratoriach medycznych, centrach radioterapii, przychodniach onkologicznych. Ocenie podlegają również niewielkie szpitale, co może okazać się przydatne dla wielu pacjentów korzystających z ich opieki.

Wszystkie opinie pochodzą z pierwszego źródła, czyli od leczących się pacjentów oraz ich rodzin. Mają one pomóc pacjentom w wyborze najbardziej przyjaznego ośrodka, który pomoże im w tej bardzo trudnej walce z chorobą.

Nowe funkcjonalności

Twórcy serwisu poszerzyli dostępne funkcjonalności o możliwość rejestracji kont lekarzy. Placówki medyczne mogą zmieniać dane kontaktowe zawarte w serwisie (np. numery telefonów). Co ważne, lekarze będą mieli możliwość odpowiadania na opinie pacjentów, co powinno umożliwić kontakt pomiędzy tymi grupami.

Oceny Białostockiego Centrum Onkologii

Osoby korzystające z opieki medycznej w Białostockim Centrum Onkologii, które mieści się przy ul. Ogrodowej 12, mogą ocenić świadczone usługi oraz lekarzy zatrudnionych na oddziale. W skali punktowej można oceniać:

-opiekę

– organizację leczenia

– jakość leczenia

– wyposażenie ośrodka

– przestrzeganie praw pacjenta przez lekarzy i inny personel medyczny

Dodatkowo, pacjenci mogą dodawać opinie na temat placówki i świadczonych przez nią usług.