Znudziły Ci się paznokcie pomalowane na jeden kolor, manicure francuski lub hybrydowy czy mozolnie malowane wzorki? Teraz Twoje paznokcie mogą zdobić modne grafiki, ulubione zdjęcia lub inny obraz. Taką możliwość daje metoda komputerowych nadruków na paznokciach dostępna już w Białymstoku.

manicure

Alessandra / Flickr.com (CC BY-NC-SA 2.0)

Sztuka zdobienia paznokci

Metoda zdobienia paznokci, w branży kosmetycznej, określana jest terminem Nail Art. Tego rodzaju sztuka, początkowo, opierała się na standardowych wzorach. Zainteresowanie usługą jest tak ogromne, że coraz więcej zakładów kosmetycznych rozszerza swoje oferty o komputerowe nadruki pozwalające na paznokcie przenieść wybrany prze klientkę obraz. Nadruk aplikowany jest na lakierze hybrydowym. Proces naniesienia grafiki na jeden paznokieć trwa około minuty. Gotowe wzory utrzymują się na paznokciach 3 tygodnie.

Gdzie w Białymstoku można wykonać nadruki?

Panie, które chcą wykonać taki oryginalny manicure, mogą udać się do Salonu KaBe mieszczącego się przy ul. Łagodnej 14. W salonie pojawiła się specjalna maszyna do przenoszenia na paznokcie klientek nadruków komputerowych.

Cena usługi uzależniona jest od wzoru

Standardowa usługa obejmuje naniesienie na paznokcie gotowych wzorów przygotowanych w salonie. KaBe posiada bazę około 700 grafik. Każdą grafikę można dowolnie skrócić lub rozciągnąć. Gratką jest zaś nadruk grafiki przyniesionej przez klientkę (np. zdjęć). Pliki można przynosić na nośnikach USB. Taka usługa jest jednak droższa, ponieważ kosmetyczka musi przenieść plik do specjalnego programu, który obsługuje maszyna do nadruków.