W Białymstoku turyści nie powinni mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniej dla siebie bazy noclegowej, bez względu na zasobność portfela i związane z tym mniejsze lub większe wymagania. Dla studentów miasto przygotowało noclegi w Domach Studenckich, gdzie koszt noclegu wynosi do 50 zł. Bardziej wymagający klienci spędzą noc w takich miejscach jak: Dworek Tryumf czy Gościnna Kamienica.

gościnna kamienica

http://www.goscinnakamienica.pl/

Dworek Tryumf

Dworek Tryumf znajduje się kilka minut drogi od centrum Białegostoku. Niedaleko obiektu rośnie las, nadając hotelowi tajemniczości i przytulności. Sam hotel znajduje się na terenie ogromnego ogrodu, w którym znajduje się architektura z drewna oraz plac zabaw dla dzieci.

Pokoje z tarasem

Hotel oferuje jasne, przestronne pokoje wykończone najwyższej jakości materiałami. Poranne słońce budzi swoich gości wyglądając spoza koron leśnych drzew. Tych, którzy chcą wypić filiżankę porannej kawy, patrząc na zieleń lasu i wdychając jego woń, hotel proponuje pokój z tarasem. Gościom pragnącym luksusu Dworek proponuje apartamenty, które oprócz wyposażenia standardowego posiadają sejf, skórzaną sofę i lodówkę. Łazienka wyposażona jest w wannę z hydromasażem.

Gościnna Kamienica

Gościnna Kamienica to miejsce, w którym żaden z gości nie będzie miał problemu z porozumieniem się. Hotel zatrudnia personel wielojęzyczny dyspozycyjny przez całą dobę. Hotelowe pokoje są czyste i gustownie urządzone. Obiekt jest przyjazny dla zwierząt. Regulamin zezwala na pobyt w hotelu psa lub kota. Dodatkowo hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz parking.